Klapki champion – jak je nosić?

Klapki to bez wątpienia najbardziej zróżnicowane obuwie dostępne na rynku – zarówno jeżeli chodzi o fason, jak i ich styl. Możemy wybierać wśród naprawdę wielu rodzajów – eleganckie, sportowe, romantyczne. Do czego jednak pasują klapki? Jak je nosić, aby wyglądać dobrze?

Klapki Champion dla kobiet

Champion klapki to niezwykle popularny rodzaj klapek od wielu sezonów. Noszą je zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Mają one bowiem wszechstronne zastosowanie. Doskonale sprawdzą się zarówno podczas wypadu na basen, jak i wakacyjnego lata. Każda z pań może zestawić je zarówno ze sportowym, jak i eleganckim stylem. 

Idealnie będą prezentować się z krótkimi kolarkami, topem oraz nerką lub saszetką tej samej firmy. Świetnie sprawdzą się także wraz z krótkimi, podartymi spodenkami oraz koszulką na ramiączkach.

Co ciekawe, poza casualowymi i sportowymi stylizacjami odnajdą się także w zestawieniu z letnimi sukienkami – będą stanowiły ich doskonałe przełamanie.

Klapki Champion męskie – doskonałe dla każdego

Klapki Champion męskie to doskonały wybór dla każdego mężczyzny. Dostępne są one w wielu stylach, z mniejszym lub większym logo marki. Posiadają także przegrodę na duży palec u stopy lub tradycyjny pasek. 

Doskonale sprawdzą się na letnie wycieczki oraz wakacyjne podróże. Dobrane do krótkich, lnianych spodenek oraz lnianej koszuli nadadzą kontrastu całej stylizacji, zachowując balans pomiędzy elegancją a codziennością.

Świetnie wkomponują się także w look złożony z krótkich, jeansowych spodenek oraz koszulki na lato.