dres welurowy czarny

Dres welurowy – moda na aktualny sezon

Nieporównywalnym atutem jest obecność w dresie welurowym wstawek z siateczki, które posłużą jako dodatkowe źródło wentylacji. W zimne dni lepiej wybierać kombinezony z membranową podszewką. Membrana to nowy materiał technologiczny, który składa się z maleńkich, mikroskopijnych otworów, dzięki którym doskonale odprowadzają wilgoć od skóry, a ciało pozostaje suche, nie pozwalając na zachorowanie. Dodatkowo membrana doskonale zatrzymuje ciepło, dlatego materiał ten jest dobry do stosowania w chłodniejszych porach roku, gdyż latem w takich kombinezonach byłoby naprawdę gorąco.

Wysoka jakość dresów welurowych

dres welurowyNależy pamiętać, że dres welurowy posiada mocne i dobrej jakości szwy, które nie powodują urazów i otarć skóry. Kombinezon nie powinien mieć również żadnych ostrych dodatków ani elementów ozdobnych, które mogłyby urazić ciało.

Dodatkowym plusem przy wyborze damskiego kombinezonu welurowego na zimę będzie zakup dobrej jakości bielizny termicznej. Oprócz doskonałych właściwości ocieplających, bielizna ta doskonale odprowadza wilgoć od ciała, pozwalając Ci pozostawić je suche, w takim ubraniu będziesz czuć się komfortowo.

Wysokiej jakości dresy welurowe znaleźć można w takich sklepach jak Yups, uważać należy na odzież podejrzanie tanią, gdyż nie będzie to dla nikogo zaskoczeniem, że może okazać się niskiej jakości.

Co nosić z dresem welurowym?

Obok klasycznych sportowych trenerów, welurowe dresy łączone są, o dziwo, z balerinami o niskim kroju. Ponadto, doskonale pod nim iść wysokie trampki, i najbardziej różnych kolorach, aż do złota lub srebra, to daje swój wizerunek glamour. Jeśli do tego dobierzesz stylowe dodatki, takie jak duże złote łańcuchy lub duże biżuterie, będziesz na szczycie mody. W zimie welurowy dres dobrze komponuje się z uggsami, to bardziej młodzieżowa, imprezowa opcja. A latem klapki lub sandały będą dobrze pasować do tych dresów, ale tutaj należy wziąć pod uwagę, że powinny być one w tym samym kolorze co dres.