Szare spodnie - do jakiego typu sylwetki się dopasują

Szare spodnie – do jakiego typu sylwetki się dopasują?

Kobiety świetnie zdają sobie sprawę z istnienia różnorodnych typów sylwetki. Co więcej, oczywistym jest również to, że za pomocą odpowiednich trików i świetnie dopasowanych elementów garderoby, można sprytnie uwydatnić swoje atuty i ukryć niewielkie mankamenty. Obecnie szare spodnie królują na wybiegach znakomitych projektantów, a także w szafach większości kobiet. Wobec tego, do jakiego typu sylwetki się one dopasują?

Czy szare spodnie damskie optycznie poszerzają sylwetkę?

Spodnie szare damskie z pewnością są wyjątkowo eleganckie i stylowe. Można z nich korzystać zarówno w przypadku formalnych okazji, ale także i na co dzień. Jednocześnie panie często zastanawiają się, czy szare spodnie mogą optycznie poszerzyć ich sylwetkę? Otóż okazuje się, że wiele zależy tu od samego odcienia szarych spodni. Jak wiadomo, jasne barwy mają tendencję do tego, by dodać nam nieco centymetrów, zaś ciemne skutecznie je ujmują. Można więc powiedzieć, że jeśli wybierzemy szare spodnie tutaj w ciemnej tonacji, wówczas nie musimy się o nic martwić.

szare spodnie na kobiecie

Szare spodnie a typy sylwetki – do których figur się one dopasują?

W przypadku szarych spodni można jasno stwierdzić, że nie ma określonego typu sylwetki, do którego się one dopasują. Wiele zależy bowiem od ich kroju. Dla przykładu panie o kobiecych kształtach będą świetnie się prezentować w spodniach szarych damskich typu papper bag. Wówczas ich sylwetka nabierze odpowiednich proporcji. Panie o szczupłej i atletycznej sylwetce z kolei mogą dowolnie wybierać.

Jak wyszczuplić sylwetkę przy pomocy szarych spodni?

Jeśli tylko zdecydujemy się na zastosowanie kilku trików, wówczas przy pomocy szarych spodni możemy nawet optycznie wyszczuplić naszą sylwetkę. Pamiętajmy jednak, że spodnie szare damskie nie mogą być obcisłe, a wręcz przeciwnie – powinny one posiadać proste nogawki. Wystarczy dobrać do nich przylegający czarny top lub top z golfem – najlepiej bez rękawów. Takie zestawienie skutecznie odejmie nam kilka kilogramów i zadba o elegancki wygląd.