Szalik kontra bandana: dlaczego druga opcja wygrywa?

Szukasz interesującego pomysłu na prezent dla zmarzlucha? A może chcesz przekonać kogoś do noszenia szalika? Bliska Ci osoba jest całkowicie przeciwna dodatkom zimowym? Postaw na stylową bandanę, która w przeciwieństwie do tradycyjnego szalika zawsze dobrze się układa, nie przesuwa się i jest komfortowa w noszeniu.

Bandana we wzory czy jednobarwna?

Ocieplacze zimowe mogą obecnie mieć bardzo różnorodną postać. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni z pewnością znajdą tutaj swoje typy, ponieważ wybór jest ogromny. Bandany mogą obecnie występować w jednym kolorze, ale na rynku jest też wiele modeli różnobarwnych i we wzory.

Te dodatki świetnie będą uzupełniać bardzo bazowe i proste, minimalistyczne w formie stylizacje zimowe. Co ciekawe, urocza bandana w ulubiony wzór może ciekawie wyglądać nie tylko przy stylu miejskim i sportowym, ale również w stylizacji bardziej eleganckiej.

Bandana na snowboard – stylowe rozwiązania dla sportowców

Miłośnicy sportów zimowych to grupa osób, która zdecydowanie nie powinna zapominać o odpowiedniej ochronie szyi przed zimnem i mrozem. Bandana dla sportowca to doskonały pomysł na prezent i jednocześnie bardzo wygodna opcja, która świetnie uzupełnia zimowe stylizacje sportowe.

Ocieplacze na szyje są doskonałą alternatywą dla szalika na snowboard, ale sprawdzą się też na nartach, w wojażach saneczkowych, podczas kuligu czy w czasie biegania lub porannej gimnastyki na świeżym powietrzu. Bez bandany nie warto wychodzić też na górskie szlaki, aby wycieczki nie zakończyły się anginą.