Popularne rodzaje biustonoszów – bardotka

Rynek modowy jest coraz bardziej rozwinięty. Widać to na przykładzie biustonoszy, które są dostępne dla kobiet. Jest coraz więcej ich rodzajów, więc można je dopasować do danej kobiety, a zarazem sytuacji. Przykładem pięknego biustonosza jest tak zwana bardotka. Ma ona na celu pięknie unosić, jak i modelować biust.

Miseczki biustonosza typu bardotka są wykonane najczęściej z dzianiny, a zarazem otulone haftem. To sprawia, że mogą się one ciekawie prezentować. Na krawędzi pojawia się taśma silikonowa, więc biustonosz trzyma się sztywno, nawet bez ramiączek. Tył bardotki jest wykonane z gładkiej dzianiny, natomiast pośrodku biustonosza najczęściej pojawia się delikatna kokardka.

Tradycyjnie bardotkę uznaje się za biustonosz bez ramiączek bądź z całkowicie odpinanymi ramiączkami. Widoczne są w niej specjalnie uformowane i usztywnione miseczki. Mają one maksymalnie odsłonić, jak i wyeksponować górną część biustu. Nazwa tego biustonosza podchodzi do nazwiska Brigitte Bardot, więc warto przekonać się, jak również ona miała możliwość ich promowania.

Z pierwszym modelem takiego biustonosza spotkaliśmy się w latach 50-tych. To właśnie ta wyżej wspomniana aktorka emanowała swoją kobiecość za pomocą tego biustonosza.

Oczywiście aktualnie na rynku modowym pojawia się kilka rodzajów bardotki. A jej zastosowanie szczególnie zaleca się kobietom o mniejszym biuście, jak i dla pań o większych piersiach. Obie grupy kobiet mogą zapewnić sobie właściwe wyeksponowanie piersi. Bardotka jest najczęściej dostępna w odcieniach ecru, bieli. Dzięki niej każda kobieta może poczuć się bardziej seksownie i fantastycznie.

Dodaj komentarz